HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Premium Park Kız Öğrenci Yurdu
 
İster yatak odalarınızda , isterseniz özel etüt odalarında çalışma fırsatı.  1 ve 2 kişilik geniş, ferah ve huzur dolu odalar  , her gün oda ücretine dahil açık büfe kahvaltı ve yemek saatlerinde hafta içi akşam hafta sonu öğlen ve akşam yemeklerini yurdumuzun yemekhanesinden  damak lezzetinize göre ücretli olarak faydalanma imkanı. Çağımızın vazgeçilmez bir gereksinimi olan internet artık uzağınızda olmayacak. Kendi odalarınızda dünya ile bağlantı kurup bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

 

Sağlıklı hayat için temiz bir ortam , kadrolu elemanlarımız tarafından düzenli olarak yapılacak oda temizliği ile yurdun her köşesi yaşanılabilir bir mekan halini alıyor. Her odada bulunan bireye ait yatakların nevresim değişikliği ve düzeni personelimiz tarafından yapılacak olması bireyin temiz bir ortamda konaklamasını sağlıyor. Klimalı ısıtmalı odalarımız 24 saat sıcak-soğuk olmakla beraber odalarımızda mevcut olan termosifon ile sıcak su her an ihtiyacınıza hazır bir vaziyette aralıksız olarak hizmetinizde.

 

 

Tüm odalara yetebilecek kapasitede Jeneratörümü ile mevcut olmakla beraber Lefkoşa’nın tuzlu şebeke suyunu arıtan su arıtma sistemimiz vardır. Yurdumuzda kalacak misafirlerin sportif faliyetlerini yapabileceği profosyonel fitness salonumuz mevcuttur. Yurdumuzda konaklayacak misafirlerimizin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek amaçlı  marketimizde hizmetinizde.

 

 

Yurdumuz şehir merkezine bütün ulaşım araçlarına yakın mesafededir. Üniversite ve meslek yüksek okullarına tek vasıta ile ulaşabilirsiniz. 24 saat özel güvenlik görevlileri ile güvenliğinizi sağlıyoruz. En üst katta bulunan kış bahçemizde misafirlerimiz lefkoşa manzarası eşliğinde eğlenceli vakit geçirecek bir yaşam alanımız daha mevcuttur.